Skip to main content

Live ceny zlata a graf v reálnom čase na obrazovke! Vyberte kov, hmotnosť, čistotu, menu, značku / zľavu a potom vypočítajte svoju hodnotu. Nezaujaté hodnoty odvtedy (verte alebo nie) 1996.

Táto kalkulačka prináša aktuálnu cenu zlata na internete, aby vypočítala výpočet zlata zlata (alebo výpočet striebra). Použije sa len hodnota tavenia zlata (alebo hodnota striebornej taveniny) drahého kovu. Napríklad chcete vedieť, že cena zlata v kruhu triedy 14K, ktorú ste našli u vášho detektora kovov, je 14k. Automaticky použijeme pomer zlata 58,3%. Ak máte recyklátora alebo rafinériu (ako je Kitco), ktorý vám zaplatí 91% ceny zlata, zadajte 0.91 pre značku / zľavu.

Drobným písmom: Mid-market sadzby streda, 24. júla 2024 3:50:34 UTC. Táto služba je s láskavým dovolením Dendritics Inc, ktorá nenesie žiadnu zodpovednosť za chyby. Ani sme zisk Ak si zarobiť peniaze z nich. Živé ceny okamžitého sú pritiahnuté za vlasy cez internet na výrobu aktuálne ocenenie . Vek cien je vzhľadom k kedy sme to dostali. Webové stránky vzorov © 2024 Dendritics Inc. Pripomienky a návrhy sú vítané webmaster, jb.[a]

(Zlato ceny v Švajčiarskych Frankov) ...

Švajčiarsky Frank v hotovosti za zlatú kalkulačku z Dendritics

 

 vybrať Metal

     

 Hmotnosť

 Čistota

(alebo Vstup) 

 Meny

 Zvýšiť/Zľava

⇛⑥ Výsledky v Švajčiarskych Frankov

2 153,89 CHF

 podrobnosti